Eğitimalver.com  eğitim veren ve eğitim almak isteyen herkesin buluştuğu bir eğitim portalıdır.

Gelişmiş teknik altyapısı ve kurduğu sistemiyle bir ilk olan egitimalver.com profesyonel bir yaklaşımla hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Eğitim dünyasında tüm arz-talep dengelerini en ince ayrıntısına göre analiz eden sistemimiz üyelerine etkin ve pratik çözümler sunmayı ilke edinmiştir. Sürekli kendini yenileyen sistemimiz, gelişen teknolojinin ve iletişimin takipçisi olarak yenilikçi çizgisini sürdürmektedir.

Eğitimalver; eğitime, eğitimcilere ve eğitim kurumlarına dair güncel bilgiler, araştırmalar, deneyimler ve imkanlar sunan, çeşitliliğe değer veren, farklı görüşlere saygı duyan ve eleştirel bakış açısına sahip bir eğitim sitesidir. Eğitimalver, aynı zamanda eğitimin bütün bileşenlerini bir araya getiren bir fikir platformudur.

Eğitimciler ve öğrenciler, konuşmak, tartışmak, eleştirmek, en yeni bakış açılarıyla ele almak, değiştirmek ve birlikte daha iyiye doğru gelişmesini sağlamak amacıyla Eğitimalver’ in çatısı altında bir araya gelir.

Çalışmalarımız, geleceğimizin garantisi ve kaderinin en belirleyicisi unsuru olarak gördüğümüz eğitimimizin gelişmesinde önemli yere sahiptir.

İletişim çağının tüm gerekliliklerini dikkate alarak zoru kolaylaştırmaya sizlerin de desteğiyle devam edeceğiz.